01 Eylül Cuma Gökyüzü

38

🌜 Ay Balık burcunda ilerliyor. Bugün her zamankinden daha hassas, duyarlı olabilirsiniz. Karar alırken ne yöne gideceğinizi bilememek sizi zorlayabilir. Duygularınız mantığınızın önüne geçebilir, bu durum yanlış adımlar atmanıza neden olabilir.
💫Sabah saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Geleceğinize yönelik farklı planlar yapıp bunları gerçekleştirmek üzere projelendirebilirsiniz. Sürpriz bir haber gününüzü güzelleştirebilir. Yaşadığınız değişimlere uyum göstermeniz daha kolay olacak.
🎊Öğlen Ay Neptün kavuşumda. Hayal gücünüz yüksek olacağı için sanatsal çalışmalara odaklı olabili, başarılı işler ortaya koyabilirsiniz. Ancak duygusal anlamda dengede kalmakta kimi zaman zorluk çekmeniz söz konusu. Spiritüel konulara eğilim gösterebilir, kişisel gelişim için çalışmalar yapabilirsiniz.
🎉Öğleden sonra Ay Plüton sekstil. Derin değişimlerin kapısının aralalandığı bir süreçtesiniz. Potansiyelinizi daha çok fark edecek ve neleri yapıp yapamayacağımızı tespit edebileceksiniz. Yaşadığınız problemlere karşı çok daha güçlü olacak ve bunların üstesinden gelebilme direncini kendinizde bulacaksınız.
🌑13:35 -16:24:arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜 Ay Koç burcunda ilerliyor. İnsanlara ve olaylara daha ılımlı yumuşak yaklaşmak yerine dik başlı, dediğim dedik tavırlar sergilemeniz söz konusu olabilir. Hissettiğiniz yüksek enerji hedeflerinize ulaşmak için faydalı olabilir, ancak doğru kullanılmazsa içinizde patlayıcı etkiler de yaratabilir.
❗️Akşam saatlerinde Ay Mars karşıt. Öfkenizi kontrol etmekte zorluk çekebilir, duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken sakin kalmak her zamankinden zor olabilir. Dengede kalmaya çalışın. Her şeyi büyütmeyin, hayatın bir göz açıp kapama süresi kadar kısa olduğunu unutmayın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu