01 Eylül, Bugün Gökyüzü

20

🌜 Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün çevrenizdeki insanlara karşı daha kuşkucu ve güvensiz bir yapı sergilemeniz ve arkanızdan iş çevirildiği şeklinde bir takım şüphelere düşmeniz söz konusu olabilir. Kendi özelinizi, sırlarınızı paylaşmak herzamankinden daha zor olabilir. Size yapılan yanlışları hatırlayarak bunların karşılığını vermek eğilimine girebilirsiniz.
💫Öğleye kadar Ay Güneş ile sekstil açıda. İçinde bulunduğunuz durum her ne olursa olsun kendinizi nötr hissettiğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Partnerinizin sizi sorunlarla sıkıp boğulmasına fırsat vermeyecek konsantre bir şekilde işlerinize odaklanabileceksiniz. Arkadaşlarınız ve yakın dostlarımızla bir araya gelerek aktivite yapmak güzel bir sabah kahvaltısı organizasyonu ayarlamak için çok güzel enerjiler söz konusu. İş yerinde astlarınıza önderlik yapmak, onları yönetmek ve işleri planlamak herzamankinden daha kolay olacak.
✨Gün boyu Mars Jüpiter ile sekstil. Özellikle yeni bir girişime başlamak, bir proje geliştirmek gibi niyetiniz varsa bu olumlu, şans getiren enerjileri kullanabilirsiniz. Yeni atılımlarda bulunmak, risk almak ve yeni görüşmeler yapmak olumlu sonuçlar getirebilir. İş görüşmelerinde özgüveniniz yüksek olacağı ve kendinizi çok kolay, net bir şekilde ortaya koyabileceğiniz için karşınızdaki kişide iyi izlenimler bırakabilirsiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu