01 Aralık Cuma Gökyüzü

19

🌜 Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün ailenize, çocuklarınıza ve ebeveynlerinize daha fazla vakit ayırmak isteyebilir, onların sorunları ile ilgilenmek arzusu duyabilirsiniz. İçinizde aile bağlarını daha güçlendirmeye yönelik bir his de oluşabilir.
✨Sabah saatlerinde Ay Neptün ile üçgen açıda. Bu sabah geleceğinizle ilgili hayaller kurun. Bunlar gerçekleşebilir nitelikte olacak. Gece gördüğünüz rüyaları hatırlayabilirsiniz.
❤️‍🔥Sonrasında Ay Venüs ile kare açı yapacak. Yoğun ve güçlü istekler tavan yaparak sizi ele geçirebilir. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek dedikodu yapmak, kim nerde kiminle bunları konuşmak hoşunuza gidecek. Artık beraber olmak istemediğiniz bir ilişkiyi bitirebilirsiniz.
💥Öğleden sonra Ay Plüton karşıt açıda. Bu sert enerjilerde karşılaştığınız olumsuzluklar kontrolünüzü kaybetmenize neden olabilir. Suçluluk, kıskançlık, aşırılık, manüplasyon gibi tavırlarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz.
🌑16:06- 19:00’ arası Ay boşlukta. Ay’ın boşlukta olduğu süreçte bir belirsizlik durumu söz konusudur. Bu nedenle önemli kararları bu saat aralığında almamaya dikkat edin. Hedefe varmayı zorlaştırıcı sebepler meydana gelebilir.
🌜Sonrasında Ay Aslan burcuna geçiyor. Bu saatten sonra yuvanızda ailenizle bir arada olmak, onlara sevgi ve güven duygusu aşılamak hoşunuza gidecek. İndirimlerden etkilenerek paranızı israf etmemeye dikkat edin.
✨17:31 itibariyle Merkür Oğlak burcuna geçiyor. Karar alırken duygusal davranmak yerine daha mantıklı, akılcı olacak, sistematik ve planlı olmaya özen göstereceksiniz.
💫Akşam Ay Mars ile üçgen açıda. Yeni bir projeye tam gaz başlayabilirsiniz. Zira motivasyonunuz ve özgüveniniz yüksek olacak. Her şeyin kolaylıkla hallolduğunu görecek ve sevineceksiniz.
🙏Gününüz güzel geçsin. Karma Astrolog Jale Muratoğlu