01 Aralık, Bugün Gökyüzü

17

🌜Ay Balık burcunda ilerliyor. Hissettiğiniz duygusal dalgalanmalar sizi ortamlardan uzaklaşmaya ve kendinizle başbaşa kalmaya itebilir. Hayatın zorlukları karşısında mücadele etmektense geri çekilmek birazda sorunları gözardı etmek isteği mevcuttur. Eğer biraz rahatlamak ve durup dinlenmek ihtiyacı içindeyseniz dua, yoga, spor vb. çeşitli meditasyon yollarına başvurabilirsiniz.
✨Sabah erken saatlerde Ay Uranüs sekstil. Oldukça heyecanlı, içi kıpır kıpır bir şekilde uyanarak güne başlayabilirsiniz. Bugün iş yerindeki çalışma ortamınızda veya evinizde bir değişiklik yapmak çok hoşunuza gidecek. Yüreğinizi hoplatacak sevinçli bir haber alabilirsiniz.
🔥Bugün Ay, Venüs Mars karşıtlığı ile etkileşimde. Sevdiğiniz kişi ile gerilimi yükseltecek bu enerjiler altında birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Olaylar iyice gerginleşerek kavga boyutuna gelebilir. Kontrolü elinizde tutmak çok zorlaşabilir. Eğer saçlarınızı değiştirmek ya da güzelleşmek için bir operasyon yaptırmak isterseniz uygun bir günde olmadığınızı belirtmek isterim.
❤️‍🔥Akşam ise Ay Merkür Neptün karesi ile etkileşime girecek. Bilinçaltınızdaki düşünceleri yanlış yorumlamanıza sebep veren veren bu enerjiler muhakeme gücünüzü azalmasına neden olabilir. Size son derece mantıklı gelen fikirler aslında oldukça yanlış ve aldatıcı olabilir. Bir karar almak, önemli bir anlaşmaya imza atmak için uygun bir zaman değildir. Eğer mutlaka bu anlaşma yapmanız gerekiyorsa güvendiğiniz kişilerden destek alın.
💫Gece Ay Plüton sekstil. Gece geç saatlerde derin düşüncelere dalabilir, sevdiğiniz kişinin veya arkadaşlarınızın sizinle ilgili olan duygularını irdelemek isteyebilirsiniz. Gizemli ve farklı konulara ilginiz artabilir ve bunlarla ilgili kitapları okumak hoşunuza gidebilir.
🙏Gününüz güzel geçsin!
Karma Astrolog Jale Muratoğlu