01 Ağustos Salı Gökyüzü

26

🌜Erken saatlerde Ay Oğlak burcunda ilerlerken Neptün ile sekstil açı yapacak. Bu saatlerde sanatsal çalışmalar yapabilir, (müzik, resim, şiir) yaratıcı gücünüzü eserlerinize aktarabilirsiniz.
🌟Ardından Ay Düğümleri ile kare açı yapan Plüton ile de kavuşum yapacak. Geçmişten getirdiğiniz duygusal yaralarınızı şifalandırabilirsiniz.
🌑05:12 -06:57 arası Ay boşlukta. Bu saatler arasında önemli, hayati kararlar almayın. Sonuçları umduğunuz gibi olmayabilir.
🌜Ay Kova burcunda ilerliyor. Bugün olaylar karşısında rasyonel bir tutum sergilemek ve soğukkanlı davranabilmek sizin için herzamankinden daha kolay olabilir. Varolan problemlerinize yeni bir bir bakış açısıyla çözüm oluşturabilirsiniz.
🎉Gün boyu Mars Jüpiter üçgen. Oldukça iyimser ve enerjik bir biçimde hedefinize odaklanacak ve başarı elde etmekte zorlanmayacaksınız. Bu nedenle üstesinden gelmekte güçlük çektiğiniz işlere girişmeniz sizin faydanıza olur. Potansiyelinizi üstlerinize veya patronunuza sergilemeniz taktir görmenize neden olabilir.
💥Akşam saatlerinde Ay Güneş karşıt. İçinize çekilmek, kendinizle biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Zira duygularınız ile öz benliğiniz arasındaki çatışma sizin için biraz yorucu olabilir.
❗️Merkür Satürn karşıtlığı da etkili olacak. Düşüncelerinizi ifade ederken bir takım engellemelerle karşılaşabilir ve bunları karşı tarafa aktarmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi fazla eleştirmemeye ve kısıtlamamaya çalışın.
💥Gece ise Ay Jüpiter ile kare açı yapacak. Hissettiğiniz duyguları abartma eğilimine girebilir, sevgilinizi veya eşinizi duygusal dalgalanmalarınız ile yıpratabilirsiniz. Çok fazla kendinizi dinlememeye çalışın.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu