🙏💫Aslan Erkekleri iyi ki varsınız! ❤️🎂

29

Ben hayvanlar âleminin nasıl kralı isem, burçlar âleminin de kralıyım, bu nedenle kendimi hükümdar gibi hissederim. Dolayısıyla, benim gibi güçlü birini ele geçirmek için size vereceğim tavsiyeleri bir yere not alırsanız, kârlı çıkarsınız. Hemen korkup çok zor elde edileceğimi düşünmeyin. Kendimi beğendiğim ve oldukça üstün gördüğüm doğru, ancak her kilidi açacak bir anahtar vardır, öyle değil mi?
Bir Aslan erkeğini inzivaya çekilmiş bozkırlarda aramayın. Biz daha çok topluluklar içinde kendimizi buluruz. Bunun sebebi ise, etrafımızda aklımıza, kazandığımız başarılara, yeteneklerimize hayran birçok insanın bulunmasıdır. Evet, ben kendimi bu hayran kitlemin önünde çok rahat hisseder, adeta onlarla hayat bulurum.
Eğer benim başımı döndürmek isterseniz işe bana bol bol iltifat etmekle başlayın ve karşımda iyi bir dinleyici olun. Böyle bir tavır gösterirseniz aramızdaki aşk kıvılcımlarını ateşleyebilirsiniz. Peki bir Aslan erkeği olarak nasıl bir aşık olduğumuzu merak ediyor musunuz? İyi bilin ki bir Aslan asla direksiyonu size bırakmaz. Devamı web sitemde.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu