DOĞUM HARİTASINDA CHIRON HANGİ BURÇ’TA VE SİZİ NASIL ETKİLER?

686128

CHIRON’UNUZ HANGİ BURÇTA BİLMİYOR MUSUNUZ? TIKLAYIN

9 SENELİK TRANSİTLERLE HER BİR KUŞAĞI ETKİLEYEN CHİRON NE DEMEK?

DOĞUM HARİTANIZDA CHİRON HANGİ BURÇTA VE KAÇINCI EVDE?

CHİRONUN ETKİSİ; ZORLAYICI VE DERS VERİCİ YANİ SATÜRN ETKİLİ, BASKILAYICI, ACI İLE DÖNÜŞTÜREN PLUTON YANSIMALI, KAOSA SÜREKLÜYEN NEPTÜN KARMAŞALI BİR ETKİ YARATIR!

GEÇMİŞ HAYATTA YAPILAN HATALARLA YÜZLEŞME VAKTİ GELDİ, NE EKERSEN ONU BİÇERSİN!

  • HAYATTAN ALMAMIZ GEREKENLER DERSLER, BAŞA ÇIKMAMIZ GEREKEN OLAYLARA CEVAP BULMAK İÇİN CHİRONUN BULUNDUĞU EV VE BURÇ KONULARINA BAKILMALIDIR
  • BİLİNÇALTIMIZIN EN KARANLIK ALANINA IŞIK TUTARSAK, EKSİKLİK HİSSETTİĞİMİZ KONULARI KEŞFEDER, FARKINDALIĞIMIZ İLE BAŞKALARINA DERMAN OLMAYI ÖĞRENEBİLİRİZ.
  • HARİTAMIZIN KARA DELİĞİ! BU GİRDABA YAKALANMAMANIZ KENDİNİZİ KEŞFETMENİZ İLE ÖNLENİR! BU NOKTAYI KEŞFEDİN VE ÜZERİNE GİDİN!
  • HARİTANIZDAKİ CHİRON BULUNDUĞU EV, YÖNETİCİSİ ÇOK ÖNEMLİ. TAM KARŞIT BURCUNDA YER ALAN EV KONULARI
  • 35 YAŞ SONRASI EKSİKLERİ FARK ETME VE DAHA DENEYİMLİ OLMAK MÜMKÜN
  • ASTROLOJİ İNSAN PSİKOLOJİSİNİ EN DERİNDEN ANLATAN SEMBOLLER DİLİDİR! HERŞEY HARİTANIZDA GİZLİDİR VE SİZE ÖZELDİR.
  • AŞAĞIDA SİZİNLE PAYLAŞTIKLARIM, OKYANUSTAKİ TEK BİR DAMLA NİTELİĞİNDEDİR. BİLGİLERİN SİZİ UYANDIRMASI DİLEĞİYLE

CHİRON KOÇ BURCUNDA YA DA 1. EVDE

CHİRON 1. EVDE: Fiziksel anlamda kendini beğenmemek, çevresel şartlarından hoşnutsuz olmak, benlikle ilgili problemler, kendi başına hareket edememe, karşı tarafa toleranslı olma, etrafı ne kadar kalabalık olursa olsun kendini izole ve yalnız hissetme, doğru zaman ve doğru yerlerde bulunamamak, yanlış söylemlerde bulunmak, ne istediğini bilememek.

TEMEL İSTEK: Güçlü, kuvvetli ve kontrol eden biri olmak. Değer görmek ve saygı duyulacak kişilerin arasında yer almak. Sosyal çevre içinde sözü dinlenen biri olmak, bireysel anlamda tek başına ayakta kalmak, sağlıklı ve sportmen olmak, iyi bir çevrede bulunmak, başarılı bir operatör olmak, askeriyenin üst sıralarında yer almak, ateşle ilgili her türlü işte çalışma, güçlü kişilerin bulunduğu ortamda lider pozisyonda olma, insanları harekete geçirecek onlara moral verecek çalışma hayatında aktif olarak yer almak, başkalarına destek olmak ve ilk adımlarını atmalarına öncülük etme arzusu yüksek olacaktır.

TEMEL KORKU: Güçsüzlük, hükmedememek, zayıf olmak ve başkaları tarafından yönetilmek, bir işe başlamada öncülük edememek, ne yapacağını bilememek, kimlik bocalaması, kendilerini sağlıksız görmek, mennuniyetsiz olmak, ilerleyen yıllarda şifa ile uğraşarak kendilerine ve başkalarına yardımcı olamamak, haklı olduğu halde kendisini ortaya koyamama, içsel öfkenin sağlığa olumsuz olarak yansıması, kendisinden güçsüz olanlara öfkesini yansıtamamak

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Alımlı bir vücudu vardır ancak kötüye kullanmış olabilir. Bireysel anlamda harekete geçerken insanlara haksızlık etmiş, ben merkezci, lider ruhları ile birçok kişiyi ezmiş olabilir. Bu örnekler çoğaltılabilir. Her bireyin haritası kendisine özeldir ve şifreleri içinde gizlidir.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafından da tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Chiron Koç’ta ise yönetici gezegeni Mars hangi evde ve açıları nasıl, Chiron’un dispozitörü nedir?

CHİRON BOĞA BURCUNDA

 TEMEL İSTEK: Maddi ve manevi anlamda refah içinde olmak, kendini sevmek ve sevilmek, cinsel hayatın doyurucu olması, hayattan keyif alma, kendi sahip olduğu yeteneklerden para kazanmak. Yatırımlarından kazanç sağlamak, hayatlarında kendilerini değerli hissettirecek insanlarla bir arada olmak, iyi bir finansör olup başkalarını para kazanmalarına yardımcı olmakta yeteneklidirler.

TEMEL KORKU: Fakir olma korkusu, değersizlik hissiyatı, kimseye güven duyamama, sahip olduğu değerlerin farkına varamama, yeteneklerini kullanacak alan bulamama, fark edilse bile önemsenmeme, başarılarla dolu işlere imza atsa bile kendisini yetersiz görmesi, cinsel hayatında ciddi sıkıntılar yaşama, iflas etme, fiziksel anlamda yaralı olmak.

CHİRON 2. EVDE: Cimrilik derecesinde tutumlu olmak, kendisine bile para harcayamama, lükse düşkünlük ve narsistik, yatırımlarını yanlış alanlara yöneltmek, korkularına yenik düşme ve kazançlarını daha büyük girişim alanlarına yönlendirememek, her halükârda kendini fakir hissetmek, irade konusunda zayıf olmak, Parasının kıymetini bilememe, maddi kaynaklarını katlayacağı yerde eksiltme

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Geçmiş hayatlarda maddi refah içindeyken kimseye yardım etmemiştir. Cinsellikle ilgili yanlış yollara sapmış, toplumun uygun görmediği bir hayat biçimi yaşamıştır. Beraberliklerde parayı ön planda tutmuştur. Ne ektiyse onu biçmek durumundadır.   Bu örnekler çoğaltılabilir. Her bireyin haritası kendisine özeldir ve şifreleri içinde gizlidir.

 DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafından da tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Chiron Boğa’da ise yönetici gezegeni Venüs hangi evde ve açıları nasıl? Chiron’un dispozitörü nedir? Bu noktalar dikkatlice incelenmelidir.

CHİRON İKİZLER BURCUNDA:

TEMEL İSTEK: Hareketli ve samimi bir yakın çevre arzusu, komşulardan yana şanslı olma, başarılı bir eğitim hayatı ve akabinde sağlam bir CV, çok seyahat ederek yeni insanlarla kaynaşmak, zihinsel sakinlik ve huzurlu bir iç sese sahip olma isteği, aklını kullanabileceği aktif bir işte çalışmak, başkalarına akıl vererek onlara doğru fikirler vermekte usta olabilirler

TEMEL KORKU: Kan bağı olduğu kişileri kaybetme korkusu ya da iletişimde problem yaşanması, konuşmada zorluk, zihinsel anlamda yetersizlik, olayları kavramada zorluk, eğitimde problem, istediği üniversitede okuyamama, komşularla problem, dedikoduya olan merakın başına iş açma korkusu, detaylara inememek bundan dolayı hatalar yapmak, sinirsel rahatsızlıklar, kekemelik ya da konuşma bozuklukları, zihinsel hastalıklara sahip olma, kolayca etki altında kalmak, istikrarsız zihin çabuk sıkılan bir yapı.

CHİRON 3. EVDE: Yakın çevre, akrabalardan yana şansının olmaması, iletişimde problem yaşaması, özürlü bir kardeşe bakmak zorunda olması, çok konuşmak ya da hiç konuşmamak, zihin sürekli gürültülü olması sonucunda günlük hayatta içinde sürekli can sıkıcı olaylarla karşılaşma, trafikte sürekli problemler yaşanması, ağır şartlarda uzun yol şoförlüğü yapmak, kendi kendisinin düşmanı olmak, aklını doğru kullanamama sonucunda yanlış verilen kararlar, geri dönülmez hatalar.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Geçmiş hayatta eğitim, öğretim ile alakalı konularda hatalar yapmak, yalan konuşmak, bilgi hırsızlığı yapmak, zekâsı düşük insanları küçümsemek, onlara yardım olacağı erde alay etme, insanları diliyle kandırmak ve sahtekarlık yapmak, ticarette üç kâğıt yapma, başladığı işi yarım bırakarak başkalarının mağduriyetine sebep olmak.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafından tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Chiron İkizler ise yönetici gezegeni Merkür hangi evde ve açıları nasıl?  Chironun dispozitörü nedir? Bu noktalar dikkatlice incelenmelidir.

 

CHİRON YENGEÇ BURCUNDA 

TEMEL İSTEK: Huzurlu, güvenli bir aile ortamında yaşamak, anne ile sevgi dolu bir ilişki içinde olmak, yardıma muhtaç, kimsesiz çocuklara gönüllü olarak bakmak, huzur evlerinde yaşlıların bakımı ile uğraşmak, mutlu olacağı bir ev sahibi olmak, başkalarının duygusal anlamada eksik olan güvence ihtiyaçlarını kapamada başarılı olacaklardır. Aile terapisti olabilirler.

TEMEL KORKU: Yaşadığı topraklardan uzak yaşamak, anne olamamak, kimsesiz büyümek, duygusal anlamda yalnız kalmak, ebeveynleri erken yaşta kaybetmek, anne sevgisinden mahrum olmak, kökleri ile alakalı problemler yaşamak, hatıralardan kopamamak dolayısıyla anı yaşayamamak.

CHİRON 4. EVDE: Home ofis olarak kullandığı evinde düzen kurmakta zorlanma, ya da iş için gittiği seyahatlerden dolayı evinden uzak yerlerde olma, anne ve baba ile yaşamak zorunda olup, kendi hayatını onlar için feda etmek, ailenin istenmeyen üyesi olmak, evsiz olmak. Duygusal derin izler bırakan yaralar, anne ile ilgili problemler, anneden duygusal güvence görmemiş olma ihtimali, kendi duygularını önemsemezken başkalarına duygusal yönden destek olma, insanların ona ihtiyacı olduğu duygusu ile beslenme, sevdiklerinden ayrılma korkusu. Duygularını bastırma ve geçmişten kopamama.

 

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Kendisinden yardım isteyen kişilere el uzatmamıştır, annelik görevlerini yerine getirememiştir. Ülkesine zarar verecek etkinliklerde yer almıştır, ebeveynlerine gereken ihtimamı göstermemiştir, yaşlılığında onlara gereken sevgi ve şefkati vermemiştir.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Chiron Yengeçte ise yönetici gezegeni Ay hangi evde ve açıları nasıl? Chironun dispozitörü nedir? Bu noktalar dikkatlice incelenmelidir.

CHİRON ASLAN BURCUNDA 

TEMEL İSTEK: Yeteneklerini sergileyeceği, egosunun okşanacağı topluluklar içinde yer almak, yaptığı işlerden takdir görmek, göz önünde olmak ve alkış almak isteği içinde olmak, çocukları vasıtasıyla gıpta edilecek bir ebeveyn olmak, evlatları ile gururlanmak, şans oyunlarından yana kazanç sağlamak, sosyal çevresini geniş tutmak, eğlence hayatının içinde yer almak, eğlendirmek, motive etmek, insanları yöneteceği bir işte patron olmak.

TEMEL KORKU: Kendisini ifade edememek, bastırılmış hisler, ezilmişlik duygular içinde yok olma, hayata küskün olmak, yaşamdan keyif alamamak, çocuk sahibi olamamak, övgü alacak işler yapmasına rağmen takdir görememek, küçükken gereken öz güvenin verilmemesinden dolayı kompleks içinde olma, aileden destek görmemesi, sürekli eleştiren ebeveyn modelinin yetiştirmesi, kendi yeteneklerinin ortaya çıkmasını engelleyici durumlar.

CHİRON 5. EVDE: Aşkını unutamamak veya aşk acısı çekmek, egosunu yok edecek aşk deneyimleri yaşamak, çocuk sahibi olamamak, çocuğundan dolayı utanç duymak, spor ile yapılan çalışmalardan kaynaklanan problemler, kötü alışkanlıklar, gece hayatına düşkünlük, fazla gönül maceralarından kaynaklanan sorunlar, borsada çok para kaybetmek, çocuklarından yana yüzün gülmemesi, toplum tarafından hoş karşılanmayan yerler işletmek.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Etrafındaki kişilere zulüm etmiş, egosunu yükseltmek için insanlarda zoraki saygınlık almış olabilir, sürekli emir ederek insanların hayatlarını zehir etmiştir, çocuklarına gereken sevgi ve şefkati vermemiştir, yetenekleriyle övünmüş kendisinden destek bekleyenlere yardımcı olmamıştır, spekülatif konularda yanlış yollara sapmıştır.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. (Ör: Chiron Aslanda ise yönetici gezegeni Güneş hangi evde ve açıları nasıl? Chironun dispozitörü nedir? Bu noktalar dikkatlice incelenmelidir.)

 

CHİRON BAŞAK BURCUNDA: 

TEMEL İSTEK: Sağlık sektöründe başarılı olmak, sağlıklı bir bedene sahip olmak, kendisi gibi mükemmeliyetçi kişilerle aynı iş ortamında kendini feda ederek hizmet etmek, kendisini hayvanlara adamak, iyi bir veteriner ya da cerrah, doktor olmak, başkalarının dertlerine derman olup onlara şifa vermek.

TEMEL KORKU: Hastalık hastası olup sürekli sağlığı ile ilgili korkular yaşamak, kendisini derinden etkileyen uzun süreli hastalarla beraber olmak ya da onlara hizmet etmek zorunda kalmak, kendisi gibi temiz ve titizlik düşkünü olmayan kişilerle sürekli temasta olmak, sahip olduğu evcil hayvanların kaybına şahit olmak, tertip düzen, yüzünden hayatı zehir eden yapısından dolayı yalnız kalmak.

CHİRON 6. EVDE: Sağlığına ve bedenine gereken önemi gösterememe, düzensiz yemek yeme, bağırsaklar ve böbrekler ile alakalı sorunlar yaşama, hastane ya da kapalı yerlerde ağır şartlarda çalışma, ofis arkadaşları ile yaşanan, tatsızlıklarla mücadele etme, gündelik hayatın zor ve yorucu olması, hizmetliler tarafından mağduriyetler yaşanması, başkaları uğruna kendisine gereken önemi verememek, detayların içinde kaybolma ve yok olan bir hayat.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Geçmiş hayatta fazla eleştirel davranarak kalp kırmak, zor beğenen doğası insanlara bıktırıncaya kadar eziyet edercesine tekrarlanan çalışmalar yaptırması, gergin ve huzursuz tavırları ile insanlara elektrik yüklemesi, çalışanlarına karşı despot ve irdeleyici ve toleransız davranmış olabilir.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar.  Chiron Başakta ise yönetici gezegeni Merkür hangi evde ve açıları nasıl? Chiron’un dispozitörünün durumu dikkatlice incelenmedir.

CHİRON TERAZİ BURCUNDA: 

TEMEL İSTEK: Mutlu bir beraberlik, sağlam bir ortaklık, sanatın herhangi bir kolunda başarılara imza atmak, iyi bir hâkim, avukat, savcı olmak ya da adliyede mahkemeler ile alakalı iş ortamında bulunmak, güzelliği ile alakalı övgüler almak, barış dolu bir çocukluk hayatının olması, evlilik terapistliği yapmak, insanların kaynaşmasına yardımcı olacak ortamlarda bulunmak.

TEMEL KORKU: İkili ilişkilerde alınan yaralardan dolayı yaşanan korkular, evliliğin mutsuzluk içinde geçmesi, evlenememek bekar kalmak, eşin sadakatsiz olması ya da onu kaybetme ya da yalnız kalma korkusu, ortakların güvenilmez olması veya dolandırılması, kandırılması, ne kadar güzel olursa olsun kendini beğenmeme, tasvip edilmeyen bir ilişki içinde olması, sanatına gereken takdirin görülmemesi.

CHİRON 7. EVDE: İmza atarak yapılan her türlü ortaklıklardan kaynaklanan problemler, evlilik ile alakalı ön yargılı düşüncelere sahip olma, arkadaşlarından yana sürekli tatsızlıklar yaşanması, kolay kolay ilişkiye girememe, basit hareketlerle karşısındakinden soğutma.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Geçmiş hayatlarda muhtemelen evliliğin kıymetini bilememiş, ilişkilerde sadakati koruyamamış, insanlara haksızlık yapmıştır. Sanatını yanlış yollardan icra etmiş, sahtekarlık yapmış, hukuki konularda hâkli kişileri haksız göstermiş, işini etik, ahlak erdem kurallarına uygunsuz yapmıştır. Bu hayatta bedeli ödenecektir.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar.  Chiron Terazide ise yönetici gezegeni Venüs hangi evde ve açıları nasıl? Chironun dispozitörü nedir? Bu noktalar dikkatlice incelenmelidir.

CHİRON AKREP BURCUNDA 

TEMEL İSTEK: Spritüal konularda bilgi sahibi olmak, iyi bir medyum olmak, insanlara şifa vermek, psişik yetenekler kuvvetli olması dolayısıyla gizemli konulara merakını başka insanlara aktarma isteği, işinde başarılı bir bankacı olmak, para yönetmek, aktif ve düzenli cinsel hayat, peşin parasını yönetebilmek, parasal konularda riskli durumlar olmaksızın kazanç arttırmak, parasal anlamda güçlü olmak, eşinin ölümüne şahit olma.

TEMEL KORKU: Ölüm endişesi dolu yıllar, ya da ölümü deneyimlemek, cinsel problemler, evren dışı varlıkların kendisine zarar vereceğine inanma, takıntı haline getirmek, doğum sırasında yaşanan sıkıntıların bilinçaltında korkular yaratması, miras ile alakalı problemler yaşaması, ortağının borçlarını ödemek zorunda kalması, eşinin parasal konularda şansızlıkları, zor geçen çocukluk yılların yarattığı psikolojik sorunlar, nafaka ile alakalı konularda şansızlıklar

CHİRON 8. EVDE: Eşinin kaybını acı bir deneyimle yaşamak, banka kredisi ödeyememe, ciddi borç batağına düşme, verdiği borçları alamama, kontrolünün dışında gelişen olaylar ve gizli sırların gün yüzene çıkması yaşanan şok dramatik öyküler, sık ameliyat masasına yatma, maddi yönden eşine bağımlı kalma, cinselliğe aşırı düşkünlük, sapkınlık ya da tam tersi, cinsel tercih seçimlerinin farklı olmasını deneyimleme, intihar etme girişimleri, ölümden dönme deneyimleri.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Geçmiş hayatta kuşkucu yanı ile etrafındakilere kök söktürmüştür. Kıskançlık krizleri sebebiyle bir çok kişinin hayatını mahvetmiştir. İğneleyici sözleri zehir etkisindedir ve kişiyi bezdirene kadar içi rahatlamaz. Asla kini bitmediği için kendi kendisini yemiştir aynı zaman yedirmiştir. Duygusuz ve merhametsiz davranışlar sergilemiştir. Cinselliği kötü yollardan ticarete dökmüştür.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Ör: Chiron Akrep’te ise yönetici gezegeni Mars hangi evde ve açıları nasıl? Chironun dispozitörü nedir? Bu noktalar dikkatlice incelenmelidir.

CHİRON YAY BURCUNDA 

TEMEL İSTEK: Üniversiteyi başarı ile bitirmek, yurtdışında master yapmak, yabancılarla alakalı işlerde çalışma, seyahatin çok olduğu işte çalışmak, sahip olduğu inançları sorgulama isteği, hayata dair derin iç görüye sahip olma ve etrafındaki kişilere yardımcı olma, değişik kültür ve inançları merak etme ve deneyimleyerek öğrenme, dini ve ilahi konularda başarılara imza atmak.

TEMEL KORKU: Kişinin fanatiklik derecesinde dini konulara bağlılığı, inançları yüzünden içinden geldiği gibi hareket edememe, inanç kaybından dolayı yaşanan kaoslar, ateist düşünceye inanma, yüksek eğitim hayatını okuyamama, adli davalar mahkemelerle yaşanan problemler, basın yayın her türlü medya olaylarında sıkıntılar.

CHİRON 9. EVDE: Kişinin hayat felsefesinin, yakın çevresinde benimsenmemesi, Aşırı uç olarak fikirlerinin görülmesi, ufkunu geliştirecek ortamlara gidememesi, gelişimini engelleyecek faktörlerin olması, üniversite hayatında istediği branşı okunmaması ya da çevreye uyum sağlayamaması, yurtdışına bağlı işlerde hevesini kursağında bırakacak olaylar yaşaması, özgürlüğüne ket vurulması, dilediğince hareket edememesi.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Ukala ve küstah tavırları ile etrafındakilerin sevgisizliğini kazanmıştır. Detaylarla uğraşmadığı için birçok kişinin mağduriyetine sebep olmuştur. Pervasız ve ilgisiz halleri dünya yansa umurunda olmayan tavırlarının bedeli bu hayatta ödenecektir.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Chiron Yayda ise yönetici gezegeni Jüpiter’in hangi evde ve açıları nasıl? Chiron’un dispozitörü nedir dikkatlice incelenmelidir.

 

CHİRON OĞLAK BURCUNDA 

TEMEL İSTEK: Baba figüründeki kişinin kendisine örnek olması, yoğun tempoda çalışma hayatından kaçıp ona huzur verecek bir aile ortamının sağlanması, yaptığı işlerde başarılı olup zirveye çıkma isteği, sorumluluk gereken işlerin altında başarılı imzalar atmak, iş bulma kurumlarında görev almak, onlara yol göstermek, annesine olan sevginin karşılık bulması.

TEMEL KORKU: Başarısız bir iş hayatı, kariyerde istediği statüye ulaşamaması, sert ve otoriter bir babanın yarattığı güven eksikliği, korkularının içsel travmalar yaşatması ve yalnızlık, melankoli dolu bir dünya, kendisinden daha başarılı olan kişilerle rekabet, otorite figürleri ile yaşanan problemler, kendisine çok güvenip aslında yeteneksiz olmak ve ütopik hedefler peşinde geçen yıllar.

CHİRON 10. EVDE: Sorunlu bir anne, duygusunu ve sevgisini evladına veremeyen ya da işine aşık bir anne, çocuğuna zaman ayıramayan bir anne modeli de olabilir. Mesleki anlamda başarısızlıklar ve haksızlığa uğrama. Ebeveynlerinin istekleri doğrultusunda hareket etmek zorunda kalan, gelenek ve görenekler için de büyütülen ama aykırı bir ruh olarak onların içinde bulunmak, kendine olan inancının olmaması.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? İnsanlara fazla sorumluluk yüklemiş ve üstlerine otoriteni kurmuş olabilirsin. Kontrolcü ve despot yanın insanların senden korkmalarına sebebiyet vermiş olabilir, başarı uğruna her tür yol mubahtır mantığı ile hareket etmiş olabilirler, babalık görevi son derece zorlayıcı olabilir. Kendi yapması gereken sorumlulukları başkasının üstüne yıkmış olabilirler.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar.  Chiron Oğlak’ta ise yönetici gezegeni Satürn hangi evde ve açıları nasıl, Chiron’un dispozitörü nedir? Dikkatlice incelenmeli.

CHİRON KOVA BURCUNDA

TEMEL İSTEK: Aynı misyona sahip kişilerle beraber organize bir şekilde hareket etme, idealleri ve inançları uğruna topluma da fayda sağlayacak işlerin altına elini koymak, devrimci yanını göstererek haklının yanında yer almak ve ortamlar yaratmak, başkalarının inançlarını yerine getirme misyonunu yüklenme, fakat toplumun sorunlarına karşı son derece duyarlı, sıra dışı fikirlerinle problemlere akılcı çözümler getirebilme, içinde yaşadığın toplumun sistemini, gerçeklerini çözebilme yetenekleri ile donatılmış durumdasın.

TEMEL KORKU: Yarınlarını, ümitlerini yıkan ve derinden yaralanmana sebep olan arkadaşlar ya da gruplardan dışlana korkusu, gerçek dost arayıp durma ancak hep kaybetme, herşeye rağmen onlardan yana haksızlığa uğrama. Ekipçe yapılan işlerde problemler yaşamak ve birçok kişiden zarar görmek. Yalnızlık ile sınanmak. Gruplar içinde yer alamamak.

CHİRON 11. EVDE: Kötü arkadaş çevresi, onları kaybetmemek uğruna çeşitli organize işlere karışma, zarar verici arkadaş çevresi. Anti sosyallik, toplum içinde kendini ifade edememe. Sıra dışı düşünce yapısı, farklı giyim tarzı ile toplumun tuhaf diyebileceği insan tiplemesi içinde olabilir. Dolayasıyla dışlanabilirler. Düşünce yapıları oldukça orijinal olmaları çeşitli keşifleri bulmalarına rağmen insanların dalga geçmelerine ve soyutlanmalarına sebep olabilir.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Geçmiş hayatta arkadaşlarının kıymetini bilmemiştir. Gruplar içinde işini kötüye kullanmıştır. Kötü işlere karışan bir devrimci olma ihtimali olabilir. Asi ve kural tanımaz enerjisini gruplar kurarak insanları provake eden eylemler yaparak ve toplumun huzurunu kaçırarak çeşitli eylemlerde bulunmuş olabilir. Bilgisi ile insanlara ukalalık yapmıştır ve kendisi kadar donanımlı insanları küçümsemiştir.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiron’un bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Chiron Kova’da ise yönetici gezegeni Uranüs ve Satürn hangi evde ve açıları nasıl, dispozitörü nedir?

CHİRON BALIK BURCUNDA:
TEMEL İSTEK: Kendi içindeki küçük iç çocuğa kavuşmak ve farkındalık kazanmak, fakirlere, hastalara, yaşlı ya da kimsesiz çocuklara yardım etmek bu sayede kendi hayatını iyileştirmek, insanlara sevgi, şefkat ve merhamet ile yardımcı olmak, ruhsal benliği e evrensel bütünleşmeyi iç içe yaşamak, çift üniversite okuma.

TEMEL KORKU: Kontrolünüzün dışında yaşanan olaylardan ciddi derece mağdur olmak, hastanelerde yaşanan ağır travma yaratan ölüm olaylarına şahit olmak, kapalı ortamda geçen bir ömür, gizli yapılan işlerde görev almak, bilinç altınızda yaşanan tedirginlik ve endişe dolu düşüncelerden dolayı hayatınızın kalitesini düşürmek, anda kalamamak, kendini kurban durumuna düşürecek durumlarla iç içe olması, kendisinden bir şey talep etmeyen kişiler için kendini feda etme.

CHİRON 12. EVDE: Gizli düşmanlar yüzünden ağır bedeller ödeme, suçluluk duyguları ile mücadele etme ve hayatını yaşanmaz hale getirme, korkular ile yüzleşmekten kaçma, kendi yarattığı kuruntular yüzünden hayatı kendisine zindan etme, ruhsal rahatsızlıklar, hassas ruh yapısı ve manipülasyona açık duygu durum bozukluğu sebebiyle kendisini feda edercesine karşısındakine teslim etme, dost görünen düşmanlardan alınan yaralar, değersizlik hissi, ruhsal problemler, kontrolünün dışında gelişen kayıplar.

GEÇMİŞ HAYATTA NASILDI? Geçmil hayata insanları kandırarak haksız kazançlar elde etmiştir. Verdiği sözleri tutamamış , kendisine güvenen insanları yarı yolda bırakmıştır. Yalan, dolan sahte inançları empoze ederek insanların hayatını kabusa çevirmiştir.

DİP NOT: Haritanızda ki Chiro’nun bulunduğu dereceye, özellikle 35 yaşından sonra Güneş, Ay tutulmaları etki ederken bir yandan da jenerasyon gezegenleri tarafında tetiklenir. Ve bu enerjiler altında yukarıda bahsettiğim konular hayatınıza olumlu ya da olumsuz olarak yansımaya başlar. Chiron Balıkta ise yönetici gezegeni Neptün ve Jüpiter’in hangi evde olduğuna ve açılarına dikkatlice bakılmalıdır. Chiron’un, dispozitörü nedir? Bu noktalar dikkatlice incelemelidir.

 

Aydınlanma yolunda ilerlerken, astrolojinin ışığı yolunuza ışık olsun..

Karma Astrolog

Jale Muratoğlu 

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI ALMAK İÇİN: info@astrologjalemuratoglu.com ‘a mail atabilir veya 0535 61060 65 nolu telefon numarasından arayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Web sitesindeki tüm bilginin her hakkı saklıdır, kopyalanamaz, kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.