28 Aralık Perşembe Gökyüzü

14

🌜 Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Bugün kendinizi herzamankinden daha çıtkırıldım, hassas, olaylardan ve konuşmalardan çabuk etkilenen nazlı bir ruh hali içerisinde bulabilirsiniz. Bu nedenle karşınızdaki kişilerin tavırlarına bu tarz tepkiler vermeden biraz daha düşünmenizde fayda var.
🎊Sabah saatlerinde Ay Uranüs sekstil. Ummadığınız bir haberle güne başlayabilirsiniz. Bu haber sizi hem heyecanlandıracak hem de çok sevindirecek.
❗️Bugün Mars Neptün ile kare açı yapacak. İleriye dönük idealleriniz sandığınız kadar gerçekçi olmayabilir. Aslında bir hayal dünyasının arkasından koşuyor ve emek sarf ediyor olabilirsiniz. Arkasını tam göremediğiniz olaylara balıklama atlamaktan ve gereksiz cesaret göstermekten sakının. Aksi taktirde maddi manevi zarar görebilirsiniz.
❗️Öğlen Ay’ın Ay Düğümleri ile kare açıda. İçsel anlamda yaşadığınız çatışmalar gerilim hissetmenize neden olabilir. Özellikle aileniz ve evinizle ilgili bazı sorunlarla mücadele etmeniz gerekebilir.
💥Gün boyu Merkür Mars ile kavuşumda. Zihinsel kapasiteniz oldukça yüksek olacağı için konsantre olmakta zorlandığınız, bitirmek istediğiniz işlere yoğunlaşmanızı tavsiye ederim. Önemli bir toplantınız varsa ve sunum yapmanız gerekiyorsa kendinizi etkili bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Rakiplerinizin kenara çekileceği ve sizinle savaşmak istemeyeceği bir gündesiniz.
🙏Akşam ise Ay önce Neptün sonra Venüs ile olumlu açı yapacak. Kendinizi ruhsal olarak daha iyi anlayacak, romantik duygularınızı sevgilinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Ailenize veya eşinizin daha empatik yaklaşabilirsiniz. Sanatsal alanlarda çalışıyorsanız içinizden gelen ilham eserlerinize yansıyabilir. Son derece huzurlu ve keyifli bir akşam olacak.
🙏Gününüz güzel geçsin.
Karma Astrolog Jale Muratoğlu
.
.
.
#astroloji #jalemuratoğlu #karma #koçburcu #boğaburcu #i̇kizler #yayburcu #oğlakburcu #terazi #akrepburcukadını #farkındalık #kovaburcu #balıkburcu #burclar #burçlarınözellikleri #burçyorumları