28 Eylül- 10 Kasım 2016 Mars Oğlak Burcunda İlerliyor!

0
190

28 Eylül – 10 Kasım 2016 Mars Oğlak burcunda ilerleyecek!  Burçlar üzerindeki etkileri!

marsoglakAstroloji’de Mars; kendimizi nasıl ortaya koyduğumuzu, hayatla nasıl mücadele ettiğimizi, fiziksel ve libido gücümüzü, arzularımıza ulaşma şevkimizi, cesaretimizi temsil eder. Kaslar, ameliyatlar, operasyonlar, kesici aletler, askerlik, silah, savaşlar, tüketme ve harcama konuları da Mars’ın yönetimi altındadır. Ayrıca Mars gençler, erkek kardeşleri de simgeler.

Koç ve Akrep burcunun yönetici gezegeni olan Mars; Oğlak burcunda yücelir, Boğa ve Terazi’de zararlı, Yengeç’te ise düşük konumdadır. Haritadaki Mars’ın olumlu yerleşimi cesur, özgüveni yüksek, ideallerinin peşinde gitme gücü olan, risk alabilen, fırsatları görebilen, zorluklarla mücadele edebilen, öncü, girişken bir kişilik verir.  Haritadaki Mars’ın olumsuz yerleşimi ise; kendini ortaya koymakta güçlük çeken, verdiği sözleri tutamayan, müsamahasız, kontrolsüz, vefasız, elindekilerin kıymetini bilmeyen, har vurup harman savuran, sözüne güvenilmeyen, tepkisel, asi, hoşgörüsüz, problem çıkaran bir karakter vermektedir. (Haritadaki sabit yıldızlar ve gezegenlerin konumu ve açıları Mars’ın etkilerini zayıflatır veya arttırabilir.)

Mars Oğlak burcunda konumlandığında birey daha sistematik, sabırlı ve hedeflerine odaklı bir şekilde hareket edecektir. Bu sebeple amaçlarına ulaşırken başarı elde etmesi de daha kolay olur. İsteklerinin peşinde hareket ederken azimli, kararlı, zorluklarla mücadele eden bir yapı sergiler. Kontrollü, dikkatli ve kuralcıdır. Hedefe odaklanarak yılmadan devam edebilir. Özellikle kariyerle ilgili konular, toplumdaki duruş ve statü kişi için son derece önemlidir. Rekabetçi karakter ön plana çıkar.

Mars Oğlak’ta konumlandığında dikkat etmemiz gereken en önemli nokta; arzuladığımız noktaya gitmek için gereğinden fazla hırs yapabilir, kendimize ve çevremizdeki insanlara katı, kuralcı davranabiliriz. Gözümüzün fazla kara olması hoşgörümüzü zedeleyerek insani yönümüzün geri planda kalmasına neden olabilir. İkili ilişkilerde beraber olunan kişiyi ihmal etme durumu birlikteliği zedeleyebilir. Sahip olunan enerjilerin yüksekliği karşı tarafı yorabilir.

Mars’ın Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Boğa, Başak burçları bu enerjilerden en verimli şekilde yararlanırken, Akrep, Balık burçları da güzel etkilere maruz kalacaklar. Koç, Yengeç, Terazi burçları ise bu dönemde kendilerini kontrol etmekte biraz zorlanabilirler.

Yükselen burcunuza göre okumanızı tavsiye ederim.

kocKOÇ VE YÜKSELEN KOÇ BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde toplum önündeki duruşunuzu şekillendirecek. Aynı zamanda geleceğinizle ilgili kararlar vererek kariyerinize yönelik bir takım mücadelelere gireceğinize dikkat çekiyor.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Eş ya da ortaklarınızla birlikte amaçlarınıza ulaşırken kendinizden çok taviz vererek çalışmanız söz konusu. Haritanızda Mars kuvvetli ise ortaklaşa kazançlardan gelir elde edebilir, konumu yüksek insanlardan destek görebilirsiniz.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Bilinçaltınızı keşfederek bir takım farkındalıklar yaşamanız, önsezilerinizle hayatınıza yön vermeniz söz konusu.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 2, 6, 8 ve 12. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; kariyerde ortaklarınızla güç savaşları, çatışmalar yaşamamak adına kendinize hâkim olmalı, akılcı davranarak hareket etmelisiniz. Para evinizdeki şans noktasının olması sebebiyle kazançlarınızdan gelir sağlamanız söz konusu.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Geçmiş zamanda atılan tohumların yeşermesi için başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Bunun için gerekli motivasyona sahipsiniz. Ancak agresif tavırlar göstermekten uzak durun.

bogaBOĞA VE YÜKSELEN BOĞA BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde yabancılarla ilgili mevzular, yurtdışı seyahatleri, uluslar arası yapılacak bağlantıları gündeminize gelebilir. Uzun zamandan beri hayata bakış açınızın şekillendiği bir süreçtesiniz. Yaşayacağınız birtakım deneyimler bu durumunuzu tetikleyecek.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Gündelik hayat içerisinde hareketliliğinizin artması ve bununla birlikte aceleci davranma eğiliminiz kazalara davetiye çıkarabilir. İdealleriniz ve inançlarınız uğrunda ilerlerken güç savaşlarına girebilir, sizi aşan durumlarla yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.  Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Yapacağınız her türlü seyahat hayata bakış açınızı değiştirirken düşüncelerinizi gruplara yayma arzusu içinde olabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; amaçlarınıza ulaşmak adına fanatik bir şekilde hareket etmemek olmalıdır.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 1, 5, 7. ve 11 evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; adli davalar, mahkemelerle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, gruplardan destek görebilirsiniz. Bu günlerde özellikle aranızın gergin olduğu eş ya da ortaklarınızla olumlu havayı yakalamaya çalışmalısınız. Eğitim ve öğretim konularında fazlasıyla mücadele vermeniz gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Yaşamınızla ilgili köklü değişiklikler söz konusu olurken içsel olarak içinizde fırtınalar kopabilir. Öfke patlamalarına karşı kontrolü elinize almalısınız.

ikizlerİKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde paylaşılan ortak değerler ve kaynaklar konusunda mücadele etmeniz gereken durumlarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu enerjileri daha faydalı kullanmak adına sizi rahatsız eden konularda içsel bir gözlem yapmanız en doğrusu olacaktır.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Özellikle aşk ilişkilerinde gerginlikler yaşamamak adına sakin kalmaya özen göstermenizi tavsiye ederim. Cüretkâr tavırlarınızın aşırı boyutlara yükselmesi nedeniyle karşı tarafın tepkisini üzerinize çekmeniz mümkün.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Mars’ın olumlu açıları 4, 6, 10 ve 12. evinizi etkileyeceği için; gündelik yaşamınızda güç gerektiren işlerde daha akıcı enerjiler size yardım edecek. Kariyerinizle ilgili bir takım fırsatların ortaya çıkması muhtemel.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. Ortaklaşa kazançlar, banka kredisi, vergi, miras ile ilgili olaylarda güç savaşları, mücadelelere hazır olmalısınız. Geleceğinizi inşa etmek adına içinizde hissettiğiniz büyük hırsın kurbanı olmayın.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Hayattan beklentilerinizin farklılaşmaya başladığı uzun bir zaman dilimindesiniz. Geleceğinizle ilgili alacağınız kararlarda inatçı, sert ve düşüncesiz bir tutum izlememeye dikkat edin. Aksi taktirde çevrenizin tepkisini çekebilirsiniz.

yengecYENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde adli davalar, ikili ilişkiler, ortaklıklar, mahkemeler ile ilgili konuların altını çizecek.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Özellikle size açıkça tavır koyan aile üyeleri ile karşı karşıya gelmeniz mümkün. Fevri ve düşüncesizce ortaya koyacağınız tavırların sizi daha fazla sorunlara sürükleyeceğini bilmeli, düşüncelerinizi karşı tarafa dayatmamalısınız. İşbirliği yaparak harekete geçmenizi tavsiye ederim.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Uluslar arası bağlantılar, eğitim, öğretim alanlarında ve yapacağınız seyahatlerde pozitif gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 3, 5, 9 ve 11. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; aşk ve çocuklar ile ilgili konularda yapmak istediklerinizi gerçekleştirme fırsatını bulmanız mümkün. Gireceğiniz farklı gruplar sosyal hayatınızı renklendirecektir.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Ortaklarınızla birlikte mesleğinize yönelik yapmış olduğunuz mücadele sürerken değişim ve dönüşüm yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Gerilen sinirlerinizi gevşetmek adına spor yapabilirsiniz.

aslanASLAN VE YÜKSELEN ASLAN BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde ofis içindeki çalışma arkadaşlarınızla ya da gündelik hayatınızda bir efor içerisinde hareket edeceğinize dikkat çekiyor.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Özellikle akrabalar, yakın çevre ile gerilimi arttıracak durumlar karşısında abartılı tavırlardan kaçınmalısınız. Astlarınızla olan ilişkilerinizi de aynı şekilde dengede tutmalısınız. Sağlığınıza gereken önemi vermezseniz bir takım problemlerin çıkması söz konusu.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Enerjinizi okült konulara yöneltmeniz olumlu değişimler yaşamanıza sebep olacaktır. Meditatif çalışmalar yapabilirsiniz.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 2, 4, 8 ve 10. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; ortaklaşa kazançlar söz konusu olurken, aile içinde meydana gelen gerilimli olayların üstesinden gelme imkânı bulacaksanız. Ev içinde yapılacak tadilat tamirat işlerini hızlıca halledebilirsiniz.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Özellikle çıkacağınız seyahatlerde kazalara açık olduğunuzu bilerek hareket etmelisiniz. Uluslarası yapacağınız girişimlerde beklenmedik olumsuz olaylar sinirlerinizi gerebilir. Adım atmadan temkini elden bırakmayın.

basakBAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde aşk ve romantik ilişkiler, çocuklarınız ile ilgili konuları gündeminize taşıyacak.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Var olan aşk ilişkinizde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Sinirlerinize hâkim olmaya çalışın ve fevri davranmaktan kaçının. Aynı zamanda çocuklarınızın sorunları ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Mars haritanızda kuvvetli ise;  uzun zamandan sürdürdüğünüz birlikteliği resmiyete dökme kararı alabilirsiniz.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Sanatla uğraşanlar yaratıcı yeteneklerini ortaya çıkartacak verimli eserler ortaya koyabilirler. Yoga, meditasyon çalışmalarına ağırlık verebilirsiniz.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. Uzun zamandan beri spora ara verdiyseniz bu dönem başlayabilirsiniz. Ancak spor yaparken kazalara açık olabileceğinizi dikkate alarak tedbiri elden bırakmayın. 1, 3, 7 ve 9. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; eğitim ve öğretim konularında başarı, ortaklaşa işlerden gelir elde etmeniz,  akrabalarınızla, yakın çevre ilgili mevzularda aktif rol oynamanız mümkün.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Ortaklaşa kazançlar, miras ile ilgili ani gelişen olaylar gündeminize gelebilir. Kendinizi ortaya koyarken mümkün olduğu kadar sakin bir tutum izlemeye çalışın.

teraziTERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde aile içi mevzuları ve yuvanız ile ilgili konuların altını çizecek. Ebeveynlerinizle her zamankinden daha çok ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu günlerde ailenizle ilişkilerinizde bazı pürüzler yaşayabilirsiniz. Çok sakin olmaya çalışın. Evinizi değiştirme ya da iç dekorasyonunu yenileme kararı alabilirsiniz.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Bilinçaltınızda sizi mutsuz eden konularla yüzleşmeniz söz konusu. Bu sayede bir takım gerçekleri fark edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; bu etkiler altında bastırmış olduğunuz öfkenizi aile üyelerine yönlendirme ihtimaliniz olacaktır.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. Haritanızda Mars kuvvetli değilse ebeveynlerle problem, çocukluk dönemlerinde yaşadığınız sorunlarla içsel olarak çatışma ve aile üyelerine bir takım düşmanlıklar görülebilir. 2, 6, 8 ve 12. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; sağlığınızla ilgili beklediğiniz sonuçlar olumlu çıkabilir. Aile içerisindeki yoğun hareketlilik, baskı ile birlikte gelen ani değişimler yaşamanız söz konusu.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Ortaklaşa hareket ettiğiniz kişilerle aranızdaki gerilimi en alt seviyede tutmak adına abartılı tavırlardan uzak durmaya çalışın. Uzlaşmacı kişiliğinizi ortaya koymanızda fayda var. Şartlarınızın sizi zorlaması söz konusu.

akrepAKREP VE YÜKSELEN AKREP BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde yakın çevre, akrabalar ve kardeşlerle ilgili bir hareketlilik yaşayacağınıza dikkat çekiyor. Aynı zamanda eğitim konuları da gündem maddeniz olacak.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Mars haritanızda kuvvetli değilse yakın çevre ile çatışma, kazalar, eğitimde problemler yaşamanız söz konusu. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta; gerginlikler yaşanmaması adına mümkün olduğunca mantıklı ve toleranslı olmanız gerektiğidir.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Hobilerinizde uzmanlaşmak adına yeni alanlarda bilgi edinme arzusu içine girebilirsiniz. Ayrıca bazı seminer ve konferanslara katılmanız da söz konusu. Mars haritanızda kuvvetli ise sıkı çalışma gerektiren konularda yüksek bir motivasyon gösterebilir ve başarı elde edebilisiniz.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 1, 5, 7 ve 11. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için, özgüveniniz fazlasıyla artabilir. Çocuklarınızla ilgili alacağınız güzel haberler sizi sevindirirken aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler yaşayacaksınız.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Gündelik hayat içerisinde yapmış olduğunuz işlerin yoğunluğundan dolayı sağlığınızı ihmal etmeniz mümkün. Trafikte ya da yapacağınız her türlü yolculukta kazalara karşı dikkatinizi açık tutmanızı öneririm.

yayYAY VE YÜKSELEN YAY BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde sizi para kazanmaya yönlendirecek. Kazançlarınızı arttırmaya yönelik yapacağınız her türlü yatırımda mümkün olduğu kadar dikkatli hareket etmeye çalışmalısınız.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Bu süreçte bir takım anlaşmalar gündeminize gelirse bilirkişilerden onay almalı ve sonrasında imzalamasınız. Haritanızda Mars kuvvetli ise finansal anlamda önünüze fırsatlar çıkması ve gelir artışı muhtemel görünüyor. Haritanızda Mars kuvvetli değilse maddi kayıplar, çok çalışıp az kazanma durumu ile karşılaşabilirsiniz.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Aranızın gergin olduğu aile üyeleriyle tansiyonu düşürücü bu etkiler altında aranızdaki sorunları masaya yatırarak çözüm yolları bulabilirsiniz.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 4, 6, 10 ve 12. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; iş ortamı, kariyer ile ilgili güzel fırsatlar önünüze çıkabilir. Kısa bir süre sonra yaşadığınız olaylardan edindiğiniz deneyimleri hayata geçirme fırsatı bulabileceksiniz.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Bu günlerde özellikle borsa, spekülasyon vs. konularında dikkatinizi açık tutarak fazla risk almamanızı tavsiye ederim. Aşk hayatınızda size uymayan kişilerle ilişki içindeyseniz baskı ve manipüle görebilir, bir takım gerilimler yaşayabilirsiniz. Günlük ilişkiler yaşamak yerine sağlam ve kalıcı beraberliklerle tatmin bulmaya çalışmanızda fayda var.

oglakOĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde yapacağınız yeni başlangıçların habercisi. Kendinizi her zamankinden daha aktif, dinamik ve enerjik hissedeceksiniz.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Özgüveninizin yüksek olması sebebiyle kariyerinizle ilgili boyunuzu aşan işlerin altına imza atabilirsiniz. Mümkün olduğu kadar rölantide hareket etmeye çalışın.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Yakınlarınızla şefkat göstereceğiniz, duygusal paylaşımlarda bulunacağınız bir süreç. Zihinsel anlamda aktif olduğunuz için yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olabilirsiniz.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 3, 5, 9 ve 11. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; yarınlarınızla ilgili çeşitli gruplardan destek görebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak adına son derece hırslı olduğunuz bir dönemdesiniz. Ancak bunları gerçekleştirirken kendi kendinizle fazlasıyla mücadele etmek durumu ile yüzleşebilirsiniz.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Yeni bir ev alma, taşınma, tamirat ve tadilat yaptırma işleri ile uğraşabilirsiniz. Haritanızda olumsuz açılar varsa sizi zorlayan tamirci ustalarıyla mücadele etmek durumunda kalmanız söz konusu. Enerjinizin yükselmesi nedeniyle ev içinde sakarlıktan dolayı meydana gelebilecek kazalara karşı dikkatinizi açık tutun.

kovaKOVA VE YÜKSELEN KOVA BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde enerjiyi içinize yönlendirmenize neden olacak. Kendinizi ortaya koymak ve isteklerinizin peşinden koşmak yerine bu süreci plan ve proje yaparak değerlendirebilirsiniz.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Eğitim hayatınıza yönelik yapmak isteklerinizi gerçekleştirmek adına içinizde büyük bir hırs hissederken; kontrolünüzün dışında gelişen olaylar önünüze engel koyarak yapmak istediklerinizi sekteye uğratabilir. Yeteneklerinizi ortaya çıkarmakta zorlanabilirsiniz.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Maneviyatınızın git gide artması ve maddiyattan uzaklaşmanız sebebiyle farklı gruplar içerisinde yer almak isteyebilirsiniz. Ancak destek amaçlı yapacağınız her türlü yardımın doğru yere gidip gitmediğini kontrol etmenizi öneririm.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 2, 4, 8 ve 10. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; kariyerinizde bazı fırsatlar önünüze çıkabilir, maddi anlamda da kazancınızın yükseldiğine şahit olabilirsiniz. Eğitim alanında da başarı elde etmeniz mümkün.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanacağınız için kendinizi ortaya koyamayabilir, pasif- agresif bir yapı sergileyebilirsiniz.

balikBALIK VE YÜKSELEN BALIK BURCU

Mars yaklaşık bir aylık bu dönemde gruplar, arkadaşlar, geleceğe yönelik planların gündeminize oturmasına neden olacak. Enerjinizi sosyal çevreniz üzerinde odaklayacaksınız.

03 Ekim Mars Terazi burcundaki Jüpiter ile kare açı yapacak. Özellikle parasal konularda değişen şartlara ayak uydurmakta zorlandığınız bir aydasınız.  Bütçenizi kontrollü bir şekilde dengelemeye çalışın. Mümkün olduğu kadar gereksiz masraflardan kaçının.

11 Ekim Mars Balık burcundaki Retro Neptün ile sekstil açı içerisinde. Katılmış olduğunuz farklı gruplar içerisinde kendinizi ortaya koyarken son derece etkileyici ve cezp edici olabilirsiniz. Tanışacağınız insanlar sizden olumlu bir elektrik alacak.

19 Ekim Mars Oğlak burcundaki Plüton ile kavuşum yapacak. 3, 5, 9 ve 11. evinizde Mars olumlu açılar yapacağı için; yüksek öğretimde ve yurtdışı bağlantılı işlerde başarılı sonuçlar elde etmeniz mümkün. Size el uzatacak güçlü insanlar hayatınıza girerken enerjinizin yükselmesi de hayatınızı olumlu etkileyecek.

29 Ekim Mars Koç burcundaki Retro Uranüs ile kare açı içerisinde. Sahip olduğunuz maddi değerlerde bu ay beklenmedik bazı kayıplar olabilir. Kazanç getireceğine inandığınız her türlü yatırımı iyice değerlendirmeden hareket etmeyin.

Aydınlanma yolunda ilerlerken, Astroloji’nin ışığı yolunuza rehber olsun

Astrolog Jale Muratoğlu

www.astrologjalemuratoglu.com

https://www.facebook.com/groups/astrolojikaydinlanma/

Twitter : @JaleMuratoğlu

Linkedin: Jale Muratoğlu