16 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ

0
4999

16 ŞUBAT GÜNEŞ TUTULMASININ BURÇLARA GÖRE ETKİLERİ
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Güneş tutulması ekip çalışmaları, arkadaşlar, organizasyonları konu alan evde gerçekleşecek. Bu dönemde çevrenizdeki güçlü insanlardan, gruplardan destek görebilir, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Çocuklarınızın geleceğini güven altına almak ve ileriye yönelik yatırımlar yapmak ve bu sayede onların yarınlarını inşa etmek içinizi rahatlatacaktır.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Güneş tutulması kariyer ve meslek hayatınız, toplumsal statünüz, ün, şan, şöhret konuları içine alan evde gerçekleşecek. Geçmişte attığınız tohumların ortaya çıktığı bu süreçte doğru kişilerle yola çıktıysanız meyvelerini toplayacağınız bir dönemdesiniz. İş ile ilgili yeni projeleri hayatınıza katmak isteyebilirsiniz.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Güneş tutulması, yurtdışı bağlantılı işler, yayıncılık, medya, televizyon, yükseköğretim, dini ibadet yerleri, seyahatleri içine alan evde gerçekleşiyor. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta atacağınız her adımda iki kere düşünmeniz olacaktır.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Güneş tutulması, ortaklaşa kazançlar, miras, alacak verecek, banka, borç, kredi konularını içine alan evde gerçekleşecek. Bu dönem içinde meslek hayatınız ile ilgili kariyerinize yönelik yapmış olduğunuz işlerin karşılığını almanız mümkün olabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Güneş tutulması, evlilik, iş ortaklıkları, mahkemeler, adli davalar, rakiplerinizi konu alan evde gerçekleşecek. İlişkinizi gözden geçireceğiniz bu süreçte sizi rahatsız eden konuları dile getirmeniz mümkün. Açık ve net olmaya özen gösterin.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Güneş tutulması, iş ortamı, ofis arkadaşları, gündelik hayat ve sağlığınız ile ilgili konuları içine alan evde gerçekleşecek. Almış olduğunuz sorumlulukları büyük bir ustalıkla yerine getirirken yeni projelere adım atabilir, dikkatli ve sistemli bir şekilde ofis içindeki arkadaşlarınızla çalışabilirsiniz.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Güneş tutulması çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz, borsa ve spekülasyon konularını içine alan evde gerçekleşecek. Bu süreç içinde çocuk sahibi olmak isteyen aileler müjdeli haberi alabilirler. Gereksiz tartışmalar ile kırılan kalpleri onarmak için ilk adımı atmak isteyebilirsiniz.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Güneş tutulması ev, aile, ebeveynler ile ilgili konuların altını çizmekte. Bu dönemde aile üyeleriyle her zamankinden daha fazla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Gökyüzü ruhsal çalışmalar yapmanız için sizi kendinizle baş başa kalmaya itebilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Güneş tutulması 3. Evinizde gerçekleşecek. Eğitim konuları, kardeşler, yakın çevre, kısa yollar ve seminerler konusunda yeni farkındalıklar yaşayacaksınız. Özellikle kardeşlerinizle beraber bir takım yeni atılımlar yapabilirsiniz.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Güneş tutulması, finansal konular, sahip olduğunuz yetenekler, maddi ve manevi kaynaklar gibi hususları içine alan evde gerçekleşecek. Sahip olduğunuz maddi kaynakları taşınmaz yatırımlara yöneltmek isteyebilirsiniz. Başkalarının kaynaklarından elde etiğiniz kazançlar konusunda geçmişinizde yaptığınız bazı hatalar yolunuzu tıkayabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Güneş tutulması, başlangıçları temsil eden birinci evinizde gerçekleşecek. Kişiliğinizi ortaya koyacağınız bu süreçte, insanların onayına sunacağınız ve kendinizi kabul ettirme çalışacağınız bir yolun başlangıcında olacaksınız.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Güneş tutulması, bilinçaltı, gizli düşmanlar, hastaneleri konu alan evinizde gerçekleşecek. Bu dönemde kendi içinize yönelebilir ve bilinçaltınızda sizi sürekli rahatsız eden birtakım düşüncelerle yüzleşebilirsiniz. İş hayatınızın koşuşturması içinde yorgun düşen bedeniniz zorlanmanıza sebep olabilir.

KARMA ASTROLOG
JALE MURATOĞLU